Webinary SPCG

Webinary SPCG

Webinary SPCG

Przepisy prawne w czasie pandemii zmieniają się dynamicznie. Staramy się na bieżąco je analizować, wyniki naszych prac publikujemy na łamach niniejszego bloga. Otrzymujemy wiele zapytań z prośbami o doprecyzowanie konkretnych kwestii prawnych. Na część z nich staramy się odpowiadać za pośrednictwem modułu komentarzy.

Zapraszamy również do prowadzonych przez nas webinarów oraz do włączania się do spotkań on-line w których nasi prawnicy występują w roli ekspertów. W niniejszej sekcji publikujemy materiały ze zrealizowanych już webinarów oraz kalendarz najbliższych spotkań. Zapraszamy do śledzenia tej sekcji oraz do uczestnictwa w spotkaniach on-line!

ZREALIZOWANE WEBINARY – MATERIAŁY PREZENTACYJNE

***NOWY MATERIAŁ***

(15.05.2020) Tarcza Finansowa PFR dla przedsiębiorstw w praktyce. Prezentacja w pliku PDF.

(06.05.2020) Ulgi i zwolnienia z płatności składek ZUS na podstawie specustawy oraz innych przepisów. Prezentacja w pliku PDF.

(29.04.2020) Podatki w czasie epidemii: ulgi i nowe terminy wynikające z tarczy antykryzysowej oraz innych przepisów. Prezentacja w formacie PDF.

(23.04.2020) Rozwiązania prawne na czas epidemii w obszarze prawa pracy, z uwzględnieniem dofinansowania do wynagrodzeń pracowników. Prezentacja w formacie PDF.

KALENDARZ SPOTKAŃ ON-LINE

Spory z zakresu własności intelektualnej i nieuczciwej konkurencji
Webinar organizowany w ramach projektu IP Students

 

Chcesz dołączyć? Zapraszamy!
Kiedy: poniedziałek, 08.06.2020 r., g. 18:30
Nasz ekspert: mec. Marcin Koper

Pin It on Pinterest