O BLOGU

Żyjemy i funkcjonujemy w skodyfikowanym świecie. Przepisy prawa regulują każdy obszar naszego funkcjonowania jako członków danej społeczności oraz jako przedsiębiorców angażujących się w różne biznesowe przedsięwzięcia.

Interpretacja przepisów prawa z perspektywy przedsiębiorców – do których przede wszystkim kierujemy ten blog – szczególnie w sytuacji ciągłych aktualizacji i zmian legislacyjnych wymaga czujności i bycia na bieżąco. Prawnicy kancelarii SPCG specjalizują się we wszystkich istotnych dziedzinach prawa. W naszych regularnych publikacjach na bieżąco informujemy o istotnych zmianach w prawie i ich potencjalnych konsekwencjach. Te najistotniejsze zmiany oraz interesujące naszym zdaniem wątki natury prawnej chcemy przybliżyć w szerszej formie na łamach niniejszego bloga.

Będziemy sukcesywnie powiększać spektrum obszarów prawa oraz podejmowanych tematów. Na blogu pojawiać się będą również teksty około-prawne, nie związane bezpośrednio z konkretną dziedziną prawa.

Zapraszamy do śledzenia bloga, aktywnego komentowania podejmowanych wątków oraz przesyłania tematów, które Państwa zdaniem warte są szerszego opracowania i o których chcielibyście przeczytać więcej w naszych publikacjach oraz na łamach tego bloga.

Przedstawione na blogu opinie, interpretacje oraz udzielone odpowiedzi na otrzymane komentarze odzwierciedlają poglądy autorów i nie stanowią opinii prawnych ani jakkolwiek rozumianej porady prawnej. Nie stanowią również stanowiska kancelarii SPCG i nie mogą być podstawą do podjęcia jakichkolwiek decyzji biznesowych.

Kopiowanie całości lub fragmentów tekstów, powielanie i rozpowszechnianie dopuszczamy po uzyskaniu zgody autorów oraz wskazaniu autorstwa cytowanych fragmentów.

zespół SPCG

kontakt: tel. (22) 244 83 00, media@spcg.pl

SPCG – Kancelaria prawna

Pin It on Pinterest

Share This